Ana sayfa ÜrünlerSanal Gerçeklik Tema Parkı

VR Play Center için Özel Sanal Gerçeklik Tema Parkı Ticari Açık Ekipmanları

Sertifika
Çin JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar
Çin JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Yumurta gerçekten iyi performans, özelleştirilmiş logo, markalama için iyi, satış sonrası ekibi her zaman destek için burada

—— Peter

Üç yıl boyunca birlikte çalıştık, VR'de gerçekten iyi bir ortak

—— CJ

4 VR motor aldım, yarış inanılmaz, en iyi hareket, gençler için çekici

—— Usame

Ben sohbet şimdi

VR Play Center için Özel Sanal Gerçeklik Tema Parkı Ticari Açık Ekipmanları

Custom Virtual Reality Theme Park Commercial Outdoor Equipment For VR Play Center
Custom Virtual Reality Theme Park Commercial Outdoor Equipment For VR Play Center Custom Virtual Reality Theme Park Commercial Outdoor Equipment For VR Play Center Custom Virtual Reality Theme Park Commercial Outdoor Equipment For VR Play Center Custom Virtual Reality Theme Park Commercial Outdoor Equipment For VR Play Center Custom Virtual Reality Theme Park Commercial Outdoor Equipment For VR Play Center

Büyük resim :  VR Play Center için Özel Sanal Gerçeklik Tema Parkı Ticari Açık Ekipmanları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Jamma ®
Sertifika: CE , RoHS , SGS certificate and B1 safety certificate
Model numarası: Tema parkı ™
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Kabarcık paketi, streç film, ahşap çerçeve ve / veya ahşap kutu
Teslim süresi: 15-30 gün
Yetenek temini: 20 birim-de ay
Detaylı ürün tanımı
Müşteri Hizmetleri: Tema parkı, ürün, logo, donanım, yazılım vb. Uçtan uca çözüm: planlama, tasarım, imalat, montaj, satış sonrası
Ürün adı: Sanal Gerçeklik Tema Parkı Uygulama: ticari
Özelliği: Kolay kurulum
Vurgulamak:

vr experience center

,

virtual reality center

TEMA PARKI TM   ÖZEL TASARIM

EĞLENCE CİDDİ BİR İŞLETMEDİR

HAKKIMIZDA:

 

Jamma Amusement Technology® 2009 yılından beri cazibe endüstrisi için üretici ve servis sağlayıcıdır.

Jamma Amusement Technology®; markalar, tatil köyleri, su parkları, turistik yerler ve tema parkları için yenilikçi deneyimlerin tasarımı, mühendisliği ve yönetiminde küresel uzmanlık sunmaktadır.
Başarı hikayenizi geliştirmeye yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

• SİZE KARŞI AYAKTA KAZANINIZI EN İYİLEŞTİRMEK İÇİN BİZ
Karınızdaki karı maksimize etmeyi hedefliyoruz. Konukların beklentilerini aşmayı ve her bir projenin en iyi fiyat-kalite ilişkisiyle doğru çözümü bulmak için kendine özgü zorluklarını aşmayı başarıyoruz.

• END SON ÇÖZÜM
Planlama ve tasarımdan kurulum ve satış sonrası süreçlere kadar sürecin her aşamasını yönetiyoruz.

• PROJENİZ İÇİN EN İYİ OPSİYON
Çok geniş bir uluslararası tecrübeye sahip olan ekibimiz, ne kadar karmaşık olursa olsun, tüm projeler için gerekli olan bilgi ve beceriye sahiptir.

• ÇÖZÜM ÇÖZÜMLERİ
Adanmış profesyonellerden oluşan ekibimiz ve sıkı kalite kontrolü sayesinde tüm dünyadaki müşterilerimizin güvenini kazandık.

TASARIM KAVRAMI

Bu aşamada, girişiminizi planlamaya, tasarlamaya ve bütçelendirmeye başlarız. Benzersiz fikrinize, konuya veya hikayenize dayanarak, misafirleriniz için sürükleyici, dünya dışı bir deneyim geliştiriyoruz. Başarılı bir temalı çekim, hikaye anlatma, manzara ve görünüşte kendiliğinden sürükleyici etkileşimleri kullanarak farklı bir yere ve zamana eğlenceli bir yolculuktur.

Eskizler, konsept sanatı, diyagramlar, 3D modeller ve CAD çizimleri sayesinde, hayal ettiğiniz inanılmaz fikirlerin gerçek bir resmini yaratıyoruz, her zamanki ana hedefimiz olarak zevkinizi ve karlı bir işi nihai sonucunuz olarak tutuyoruz.

YÜKSEK PLANLAMA


• KOORDİNASYON
Master planlama sürecimiz sayesinde, projenizdeki her şeyin birlikte çalışmasını sağlayarak, mekanınızın en verimli şekilde kullanımını sağlarken, ziyaretçilerin konforunu ve toplam deneyimini en üst düzeye çıkarırız. Verimli alan planlaması ve yerleşim tasarımı, ziyaretçilerin, işin başarısı için bir yol haritasını ortaya koyduğu ve temsil ettiği, ziyaretçilerin maksimum verimlilik ve rahatlık için özenle yönetildiği yolun güzergahını belirler. Tüm ulaşım yollarına bağlanarak peyzaj mimarisi ve kalabalık yönetimine yeterli park alanı sağladığınızdan, projenize benzersiz bir karakterle verimli bir operasyon sunarken, aynı zamanda gerçek anlamda sürükleyici ve tutarlı bir müşteri deneyimi için tasarım sürekliliğini koruyoruz.
Herhangi bir aktivite veya eğlence yerleşimi hakkında rastgele bir şey yoktur, her şey dikkatlice tasarlanmıştır.

ŞEMATİK TASARIM

• DÜZENLEME
Tasarımcılarımız, mühendislerimiz ve mimarlarımız cazibe alanının yapımı ve uygulanması için gerekli olan son tanımları, teknik çizimleri ve planları üretiyor. Bu ayrıntılandırma, ayrıntılı bir bütçe teklifi ve doğru planlama planlamasına olanak tanır.


ÖZEL HIZLI

• BİRİNCİ OLUN
Tema parkları, kişiye özel park sürelerinin sitelerine getirdiği görsel etki ve benzersizliğiyle büyük ölçüde faydalanır. Çocuk dostu park sürmek için orijinal bir istasyon ve kuyruk kapısı ile heyecan verici bir roller coaster, biz akıllı bir kavram tasarlamak ve üretmek için bilgi ve yetenekleri var. En yüksek standartlarda çalışıyoruz ve projenize müşterilerinizin aradığı görünümü ve hissi veriyoruz.

KURULUM VE EĞİTİM ANAHTAR TESLİMİ

• DÜNYA ÇAPINDA YARDIM

Elimizdeki kapsamlı bir düzen ve tasarım planı ile, katı bir zaman çerçevesi ve bütçe içinde bir eğlence tesisi inşa etmekle ilgili çok disiplinli görevleri koordine etmek için zorlu bir girişim geliyor. Jamma Eğlence Teknolojisi, kalifiye teknisyenler tarafından lojistik destek, yerinde denetim, sanat yönetimi ve test hizmetleri sunmaktadır. Operatörler ve çalışanlar için de eğitim veriyoruz.
Projenizin bulunduğu her yerde, süreci başından sonuna kadar yönetme yeteneğine sahibiz. Fransa, Çin, Filipinler, Mısır, Kenya, Brezilya ve Amerika Birleşik Devletleri gibi birçok ülkede faaliyet gösteren deneyimle, tema parkı inşaatının inceliklerini biliyoruz. Ve aynen senin gibi, verime ve güvenliğe değer veriyoruz.

PROJE YÖNETİMİ

• FONKSİYONEL İŞLETME
Jamma Eğlence Teknolojisi, ziyaretçiyi ve çalışan memnuniyetini sürekli iyileştirmek için stratejileri planlayıp uygulayarak iş operasyonunuzu yönetmenize yardımcı olabilir. Yönetim ekibimiz şikayetlere ve geri bildirimlere özellikle önem veriyor.

PROJE MARKASI
• BİZİM PROJENİZ İÇİN BİR ÇÖZÜM REFINE CAN BİZ
Hedefiniz belirlendikten sonra, bir tür olarak öne çıkmasına yardımcı olmak için logo tasarımı, grafik kimliği, karakter seçimi ve maskot tasarımı, tabela ve medya entegrasyonu da dahil olmak üzere markanızı geliştirmenize yardımcı olabiliriz.
TEKNOLOJİ VE DİJİTAL ENTEGRASYON

• GÜNCELLEME
1800'lü yılların başından itibaren, cazibe eğlence endüstrisi uzun ve renkli bir tarihe ve zamanın ötesinde kalan bazı özelliklere sahiptir. Ancak pamuk şekeri gibi bazı özellikler sonsuza kadar burada olsa bile, artık yeni temyizlerle yer paylaşmaları gerekiyor. Bir bağlantı ve teknoloji çağında, günümüzde iyi bir ticari farkındalık çoğunlukla etkili bir çevrimiçi varlığa sahip olmaya dayanmaktadır. Bugünün misafirleri iyi bilgilendirilmiş ve en iyi eğlenceleri beklerler ve her zaman bir sonraki heyecanı ararlar. Dolayısıyla, müşterileri korumak ve yeni potansiyel müşteriler çekmek için temalı atraksiyonlar ve eğlence endüstrisi dijital olarak güncellenmelidir.
Jamma Eğlence Teknolojisi, çevrimiçi ve yerinde katma değer sağlayan multimedya çözümleri sunar.

İletişim bilgileri
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

İlgili kişi: sales

Tel: +8613602266736

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)