Ana sayfa

JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

şirket Profili

Jamma Eğlence Teknolojisi ©, VR ekipmanlarının Ar-Ge, üretim ve satışında uzmanlaşmıştır. Yaratıcı tasarım, mühendislik, ekipman tedariki, montaj, inşaat, satış sonrası ve bakım gibi hizmetler ile firmamız, eğlence sektöründeki müşterilerimiz için uygun maliyetli, uçtan uca çözümler sunmaktadır.

Jamma Eğlence Teknolojisi © en iyi profesyonelleri bir araya getirerek en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmaktadır.

• SİZE KARŞI AYAKTA KAZANINIZI EN İYİLEŞTİRMEK İÇİN BİZ

Karınızdaki karı maksimize etmeyi hedefliyoruz. Konukların beklentilerini aşmayı ve her bir projenin en iyi fiyat-kalite ilişkisiyle doğru çözümü bulmak için kendine özgü zorluklarını aşmayı başarıyoruz. Müşterilerimizi misafirleri kadar mutlu etmeyi seviyoruz.
Sorunsuz bir çalışma ile kusursuz bir tesis ortaya çıkaran hassas bir tasarım ve kurulum prosedürü sunuyoruz. Orijinal konseptimizi müşterilerimizle sıkı işbirliği içinde geliştirerek finansal ve operasyonel gereksinimlerini tam olarak karşılayabileceğimizden emin oluyoruz. Şaşırtıcı ve heyecan verici macera kavramlarını, seyirciler için gerçeğe dönüştürüyoruz, hepsi güvenli bir ortamda. Projelerimiz genellikle müşterilerimizin profilini ve profilini arttıran vitrinlere ev sahipliği yapmaktadır.

• END SON ÇÖZÜM

Jamma Amusement Technology, planlama ve tasarımdan kurulum ve satış sonrası ve yedek parça sevkiyatından, sürecin her adımına kadar dünya çapında hizmetler sunmaktadır.
Dünyanın dört bir yanından müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca Filipinler'de FANTASY LAND, Mısır'da PALMA RESORTS, Kenya'da FUN WORLD ve daha birçok tema parkı oluşturuyoruz.

• PROJENİZ İÇİN EN İYİ OPSİYON
Çok geniş bir uluslararası tecrübeye sahip olan ekibimiz, ne kadar karmaşık olursa olsun, tüm projeler için gerekli olan bilgi ve beceriye sahiptir.
Sertifikalı bir üretici olarak, üretim sürecini kendi iyi donanımlı tesisimizde kontrol ediyoruz, böylece, yüksek kalitede ürünlerin rekabetçi bir fiyatla teslim edilmesini garanti ederken doğrudan lojistiği denetliyoruz. Her bileşenin özel tasarım gereksinimlerini, kalitesini ve teslim süresini denetliyoruz. Şirketimiz ayrıca, diğer birçok tedarikçi ve servis sağlayıcıyla uzun süreli ilişkiler kurmakta ve size pazardaki en iyi fırsatları sunmamızı sağlamaktadır.

• ÇÖZÜM ÇÖZÜMLERİ

Tıpkı senin gibi her şeyden önce güvenliğe değer veriyoruz. Amacımız uluslararası standartlara uygun, güvenilir bir hizmet sunmaktır. Firmamız eğlence parkı sürmek, ekipman, hareket tiyatrosu, VR simülatörleri ve etkileşimli cihazların iyi kurulmuş bir üreticisidir. Son derece rekabetçi Çin pazarından faaliyet gösteriyoruz ve geniş deneyimlerimizle birçok sertifikasyon elde ettik.

Başarı hikayenizi geliştirmeye yardımcı olmak için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2009 - Jamma, eğlence için hizmet ve ürünler sunmak üzere kuruldu.

2011 - Eğlence sektörünün talebini karşılamak için çeşitli 5D sinema ürünleri piyasaya sürdük.

2013 - Daha önceki başarımıza dayanarak interaktif ve etkileyici 7D sinema teknolojimizi geliştirdik ve pazardaki konumumuzu güçlendirdik.

2015 - Gelecek yılların endüstri standardını belirleyen 9D - VR sinema cihazını geliştiren ilk şirketlerden biriydik.

2017 - VR pazarının genişletilmesiyle, kendi VR merkezlerimiz olan GLOBAL VR PARK ™ 'ı müşterilerimiz için tek durak çözüm olarak oluşturduk.

JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Jamma

No. Çalışanları : 110~150

Yıllık satış : 4, 400, 000-4, 400, 000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar Çin JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar Çin JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar Çin JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar