Ana sayfa Haberler

ABD'den büyük sipariş

Sertifika
Çin JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar
Çin JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Yumurta gerçekten iyi performans, özelleştirilmiş logo, markalama için iyi, satış sonrası ekibi her zaman destek için burada

—— Peter

Üç yıl boyunca birlikte çalıştık, VR'de gerçekten iyi bir ortak

—— CJ

4 VR motor aldım, yarış inanılmaz, en iyi hareket, gençler için çekici

—— Usame

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
ABD'den büyük sipariş
hakkında en son şirket haberleri ABD'den büyük sipariş

ABD pazarı yavaş yavaş toparlanıyor.Bu ay bize 18 set vr makine siparişi veren bir ABD müşterimiz var. Toplam sipariş yaklaşık 120000 USD'dir. Bu büyük bir sipariş!

 

Müşterimiz bizden siyah ve kırmızı rengi ciddi, beyaz ve kırmızı rengi ciddi yapmamızı istiyor. Şimdi sipariş resmini sizinle paylaşmak istiyorum. vr arcade simülatör resmi aşağıdaki gibidir:

hakkında en son şirket haberleri ABD'den büyük sipariş  0

10 set vr arcade simülatörü çok şaşırtıcı görünüyor. 1 set vr arcade simülatörü, oyuncu makineye bozuk para koyduğunda ve oyunları onayladığında sadece 1 metrekare kaplar, gözlükler otomatik olarak iner. Oyun bittikten sonra gözlükler otomatik olarak kaldırılır. Müşterilerin seçtiği, farklı yaşlara uygun 66 adet oyun var.

 

Aşağıdaki gibi VR motor resmi:

hakkında en son şirket haberleri ABD'den büyük sipariş  1

VR motorları çok havalı görünüyor. Aynı anda çevrimiçi olarak rekabetçi iki vr motoru destekleyin. Madeni para ödemesi. Çalıştırma çok uygundur. 4 adet özel ürünler.

 

Aşağıdaki gibi VR yarış arabası resmi:

hakkında en son şirket haberleri ABD'den büyük sipariş  2

VR yarış arabası çok moda görünüyor.3 dof hareket platformu çok kararlı, deneyim hissi çok iyi.Müşteri seçimi için 15 adet oyun.müşteri koltuklara oturun ve oyuna girin, ona gerçek bir sürücü olduğunu hissettirin.

 

Aşağıdaki gibi hafif resmin vr kanadı:

hakkında en son şirket haberleri ABD'den büyük sipariş  3

VR ışık kanadı çok gizemli görünüyor, platform otomatik olarak yukarı ve aşağı olabilir, ayrıca 360 derece dönebilir. Müşterinin seçebileceği 10 adet atış oyunu vardır.

 

Aşağıdaki gibi VR yumurta sandalye resmi:

hakkında en son şirket haberleri ABD'den büyük sipariş  4

VR yumurta sandalyesi beyaz kırmızı renktedir, güzel görünüyor.İki oyuncunun aynı anda oynamasını destekleyin. Püskürtme havası, bacak süpürme, titreşim özel efekti ile oyuncuların gerçek sinemada gibi hissetmelerini sağlayın. Bu harika!

 

Aşağıdaki gibi VR slayt resmi:

hakkında en son şirket haberleri ABD'den büyük sipariş  5

VR slayt sinema tipi bir üründür, müşteri seçimi için 70 adetten fazla sinema vardır. Roller coaster, Titanic, Jurassic Period, Cut the Rope, Haunted House ve benzeri gibi.Farklı oyunlar müşteriye farklı bir his verir.

 

Aşağıdaki gibi 3 ekranlı yarış arabası resmi:

hakkında en son şirket haberleri ABD'den büyük sipariş  6

3 ekranlı yarış arabası, 6 dof elektronik silindir platformu ve 3 ekrandan oluşmaktadır. Çok moda görünüyor. Müşteri seçimi için 15 adet oyun var. İyi hareket efekti, oyuncuların gerçek pistte gibi hissetmelerini sağlar.

 

Müşteri desteğine gerçekten teşekkür ederiz. Ürünlerimizin ona kar getirebileceğini ve müşterisine mutluluk getirebileceğini umuyoruz. Renk ve logoyu özelleştirebiliriz. Bu ürünlerle ilgileniyorsanız, lütfen whatsapp 0086-18820104267 aracılığıyla bana ulaşın.Teşekkürler.

 

Pub Zaman : 2021-08-30 11:13:49 >> haber listesi
İletişim bilgileri
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

İlgili kişi: Miss. kuang

Tel: 0086 136 0226 6736

Faks: 86-020-3925-9995

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)