Ana sayfa Haberler

Jamma eğlence parkı başarılı davası

Sertifika
Çin JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar
Çin JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Yumurta gerçekten iyi performans, özelleştirilmiş logo, markalama için iyi, satış sonrası ekibi her zaman destek için burada

—— Peter

Üç yıl boyunca birlikte çalıştık, VR'de gerçekten iyi bir ortak

—— CJ

4 VR motor aldım, yarış inanılmaz, en iyi hareket, gençler için çekici

—— Usame

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Jamma eğlence parkı başarılı davası
hakkında en son şirket haberleri Jamma eğlence parkı başarılı davası

Covid-19 yayılımı nedeniyle küresel eğlence endüstrisi bu yıl büyük bir etkiye sahip, birçok eğlence parkı birkaç aylığına kapandı.Çin hükümetin kontrolünde Nisan ayından itibaren yavaş yavaş toparlanıyor, eğlence parkı işi ise Yılın ikinci yarısında birçok müşteri yeni bir eğlence parkı açmak veya eğlence mekanlarını büyütmek istiyor.Bugün sizlerle yerli müşteri başarılı durumumuzu paylaşmak istiyorum.

 

JiangShu Müşterimiz Kasım ayında şirketimizden 4 oyunculu vr atış simülatörü, vr uçağı, MR yeşil ekranı satın aldı, Kasım ayında kurulumunu bitirmelerine yardımcı olduk.

 

Çok oyunculu atış simülatörü :

hakkında en son şirket haberleri Jamma eğlence parkı başarılı davası  0

Çok oyunculu atış simülatörü, 16 metrekareyi kaplar.Mavi led ışıklı kara evdir.Bu öğe 4 oyuncunun aynı anda oynaması için uygundur. 5 adet farklı atış oyunu vardır, oyuncu dinozorla arkadaşlarıyla veya ailesiyle savaşabilir birlikte. Bu çok şaşırtıcı.Bir seferlik 5USD kurabiliriz, böylece bir seferlik 20USD kazanabiliriz. 8 ila 10 dakika oyun süresi, iyi bir gelir elde edeceksiniz.

 

4 Oyuncu atış simülatörü :

hakkında en son şirket haberleri Jamma eğlence parkı başarılı davası  1

4 oyuncu atış simülatörü, kapak12.25 metrekare.Gözlük, otomatik olarak yukarı ve aşağı kaldırabilen HTC VIVE gözlükler.Müşterilerin çalışması için çok uygundur.Oyuncular gözlükleri takıp silahı tuttuğunda etrafındaki her şeyi görebilir canavarı arkadaşlarıyla vuruyorlar, bu çok ilginç.Aynı anda 4 oyuncu için de uygun.Gelir etkisi çok iyi.Maliyeti sadece 3-4 ay boyunca geri kazanabilirsiniz.Bu bir çok iyi bir yatırım kalemi.

 

hakkında en son şirket haberleri Jamma eğlence parkı başarılı davası  2

VR Planı, Çin pazarında bu yılın en popüler ürünüdür.Lunaparkta havalı görünüm birçok çocuk tarafından çekilebilir.VR Plane oyunu uzay temasıdır.Oyuncular farklı uzay atış oyunları deneyimleyebilir.Bu heyecan verici! Platform hareket efekti gerçekten çok İyi.Bu, oyunculara sürükleyici bir deneyim getirebilir.

 

MR yeşil ekran:

hakkında en son şirket haberleri Jamma eğlence parkı başarılı davası  3

hakkında en son şirket haberleri Jamma eğlence parkı başarılı davası  4

 

MR Green screen, oyuncuları oyun sahnesine çıkaran, ekranda gördüğümüz gibi onu gerçek manzaradaymış gibi hissettiren harika bir oyun ürünüdür. Bu şaşırtıcı.MR yeşil ekran iyi bir reklam efektine sahiptir. Daha fazla müşteri VR ürünlerini istiyor. Oyuncular fotoğrafları facebook, wechat, linkedin, instagram üzerinden paylaşabilirler.

 

Müşterimiz bu 4 maddeyi yansıtıyor, çocuklar ve yetişkinler tarafından çok beğeniliyorlar.Çok iyi bir gelir elde ediyorlar.Yeni bir vr oyun merkezi açmayı planlıyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Güzel bir oyun merkezi kurmanıza yardımcı olabiliriz, izin verin çok para kazanın.

Pub Zaman : 2020-12-31 15:50:42 >> haber listesi
İletişim bilgileri
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

İlgili kişi: Miss. kuang

Tel: 0086 136 0226 6736

Faks: 86-020-3925-9995

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)