Ana sayfa

JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Fabrika turu

Sertifika
Çin JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar
Çin JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Yumurta gerçekten iyi performans, özelleştirilmiş logo, markalama için iyi, satış sonrası ekibi her zaman destek için burada

—— Peter

Üç yıl boyunca birlikte çalıştık, VR'de gerçekten iyi bir ortak

—— CJ

4 VR motor aldım, yarış inanılmaz, en iyi hareket, gençler için çekici

—— Usame

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

1 2
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

1 2 3
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

 • Üretim hattı

  Jamma eğlence Technology® fabrika tabanı, ürün üretimine adanmış 2000 metrekarelik tam donanımlı bir tesistir. Baştan sona, üretim hattındaki her istasyonun üretim sürecini izliyoruz. En yüksek endüstri standartlarını takip ediyoruz ve sürekli kalite kontrol ediyoruz. Hammaddeden nihai ürün sevkiyatına kadar Jamma Amusement Technology® en iyi mühendislik ve işçiliği sunar.

 • OEM / ODM

  2009 yılından beri eğlence sektörüne yönelik ekipman tasarımı ve üretiminde uzman olduk. Piyasadaki en eski 7D ve 9D sinema ürünlerini geliştirdik. Jamma Eğlence Teknolojileri® OEM, ODM ve Özel Ürünler Ekibi, son on yıldır dünya çapındaki müşteriler için orijinal bileşenler, eksiksiz cihazlar ve simülatörler geliştirmiştir.

  Ağır hizmet tipi roller coaster'dan en küçük elektroniğe kadar, ekibimizin uzmanlığı , projenizin özelliklerine uygun, güvenilir, verimli ve dayanıklı bir çözümü garanti eder .

 • Ar-Ge

  Araştırma ve geliştirme ekibimiz bize rekabet avantajı sağlıyor. Mevcut ürünleri ve protokolleri geliştirmeye ya da en yeni teknolojiyi kullanarak yeni prosedürler, hizmetler, ürünler ve sistemler geliştirmeye devam ediyoruz. Gelişim ve yeniliklerimizin temeli olarak sürekli olarak yeni gelişmekte olan pazarları taramakta ve müşteri geri bildirimleriyle beslenmektedir. Bu yaklaşım, müşterilerimizin taleplerini karşılamamıza ve herhangi bir rakip firmadan önce gelecek nesil eğlenceyi sunmamızı sağladı.

İletişim bilgileri
JAMMA AMUSEMENT TECHNOLOGY CO., LTD

İlgili kişi: Miss. kuang

Tel: 0086 136 0226 6736

Faks: 86-020-3925-9995

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)